Hizmetlerimiz

Banner shape 1 Banner shape 2 Banner shape 3 Banner shape 4

Neler Yapıyoruz?

Bufu Yazılım & Emlak CRM

Portföy Yönetimi

Dijital portföy yöntemi sayesinde daha hızlı ve az maliyetlerle portföyünüzü hedef kitleler ile buluşturabilirsiniz. Artan portföyünüz ile gelen yeni iş yüklerini ve maliyetlerinizi optimize edebilir ve iş kayıplarınızın önüne geçerek işletmeniz için daha inovatif çözümlere odaklanabilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Proje Yönetimi

Hızla değişen müşteri ihtiyaçları ve maliyetler göz önünde bulundurulduğunda projelerinde hedef kitleler ile hızlı ve etkili bir şekilde buluşması önem kazanıyor. Bu süreçte ihtiyaç duyabileceğiniz her aracı işletmeleriniz için fazlasıyla sağlıyoruz. Tasarım, konsept ve planlama gibi önemli süreçlere odaklanabilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Medya Yönetimi

Hedef bir müşteri topluluğu oluşturmada ürettiğiniz içeriklerinizi bulut teknolojileri ile depolama imkânı sunuyoruz. Portföyünüzde bulunan varlıkların görselleri, sözleşmeleriniz, evraklarınızı istediğiniz şekilde saklayarak yeni projelerinizde karar alma sürecindeyken gözden geçirebilir veya işletmenizin sürdürebilirliğini güç katabilirsiniz. Filigran ekleyerek marka güvenilirliğini arttırken veri hırsızlığına karşı da korunmuş olursunuz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Müşteri Yönetimi - CRM

Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi, satış sürecinin iyileştirilmesi, pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi, müşteri hizmetleri ve destek gibi daha birçok önemli süreci analiz ederek gayrimenkul danışman ekibinizi en etkili ve verimli şekilde yönlendirmenizi sağlayarak karınızı maksimize edebilir ve işinizi hızla genişletebilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Site Tasarımı Yönetimi

Web sitesinin tasarımı, kullanıcıların ilk izlenimi oluşturur. İyi bir tasarım, ziyaretçilerin siteniz hakkında olumlu bir izlenim edinmesini sağlar ve kullanıcıların daha fazla zaman harcamasına, içeriği keşfetmesine ve sitenizi tekrar ziyaret etmesine olanak tanır. Markanızın kimliğine uygun olan tasarımı mobil uyumuyla da kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Veri Analizi - Raporlama

İşletmelerin karar alma süreçlerini yönlendirmek, performanslarını izlemek ve stratejik kararlar almalarını sağlamak amacıyla veri analizi ve raporlanması büyük önem taşır. Google Analitik entegrasyonumuz ile müşteri davranışlarını iyi analiz ederek, risk ve sorunları daha hızlı tespit ederek rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Güvenlik

Kullanıcılar, güvensiz bir web sitesinde bilgilerini paylaşmak konusunda çekimser olabilirler. Ayrıca kötü niyetli kişiler veya hackerler, zayıf güvenlik önlemleri olan bir web sitesinden kullanıcı bilgilerini, işletme verilerini veya finansal bilgileri ele geçirebilirler. Bu tür veri ihlallerine mahal vermemek en büyük önceliklerimiz arasındadır.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Bulut Yedekleme

İşletmeler için veri güvenliği kritik önem taşır. Bulut yedekleme, işletmelerin verilerini güvende tutmalarını sağlar. Veriler fiziksel hasarlardan, hırsızlıktan, doğal afetlerden veya teknik arızalardan etkilenmez. Bulut yedekleme sayesinde veriler düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olarak dilediğiniz zamanda yedeklenir.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Yapay Zeka Desteği

Daha önce fazlaca vakit alan veya bir ajansla çalışmak zorunda olacağınız birçok konuda Open AI entegrasyonumuz ile siteniz ihtiyacı olan SEO iyileşmesi için gereken blog ve makaleleri yapay zekâ desteği ile hızlıca oluşturabilirsiniz. Zamandan en iyi şekilde yararlanmak katma değerli işlere odaklanmanıza yardımcı olur.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

E-Posta Pazarlama

Geniş kitlelere ulaşım ve düşük maaliyeti ile önemli bir pazarlama yöntemi olarak işletmeleriniz için faydalı bir yöntem olarak öne çıkıyor. Müşteri tabanınızı genişleterek, yeni birçok projenizi ve portföyünüzü daha etkili tanıtarak müşteri sadakatinizi arttırabilir ve sürdürülebilir bir iş modeli kurabilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

SMS Pazarlama

Yüksek okunma oranı, anında etkileşim, acil bildirimler ve randevu hatırlatmaları gibi önemli konularda işlerinize yardımcı oluyor. Sms’ler internet erişimi gerektirmez ve herhangi bir uygulama indirme veya yükleme işlemi gerekmediği için önemli bilgileri hızlı bir şekilde iletmeyi sağlar.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Çoklu Dil

Covid-19 salgını, savaş, ekonomik krizler, küresel ısınma gibi dünyada hızla gelişen ve değişen olayların getirdiği göç dalgası ülkemizde de yabancının konuta olan talebini arttırmaktadır. Arama motorunda daha geniş bir kitleye ulaşırken, çoklu dil seçeneği ile daha geniş bir müşteri tabanı ile rekabet avantajınızı arttırabilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Çoklu Para Birimi

Müşterilere kendi para birimlerinden fiyatlar göstermek, onları daha fazla çekmenizi sağlar. Merkez Bankası entegrasyonumuz ile müşterilerinize her an güncel ve doğru döviz kurları sunarak, fiyatların doğru şekilde hesaplanmasını ve yanlış hesaplardan kaynaklanan sorunların önüne geçebilirsiniz.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Cüzdan - Kasa Defteri

İşletmeler için nakit akış yöntemi oldukça önemlidir ve kasa defteri ile bu yöntemi sağlıyoruz. Kasa defteri ile işletme performansının izlenmesi, mali kararların desteklenmesi, likidite yönetimi, borç yönetimi, planlama ve bütçeleme, risklerin yönetilmesiyle gibi önemli konularda işletmenizin finansal sağlının korunmasına ve büyüme fırsatlarını değerlendirirken sürdürülebilirlik sağlamasına yardımcı olur.

Devamı
Bufu Yazılım & Emlak CRM

Entegrasyonlar

Google Analitik, Merkez Bankası, Bulut Depolama, Yapay Zekâ, Sosyal Medya Paylaşımı, E-Mail, SMS, Google Recaptcha, Gelişmiş Medya Araçları, Filigran, İlan portalları vb. entegrasyonlarımızın yanında gün geçtikçe yenilen teknolojininde bizlere kattığı ile işletmeleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir web sitesinden fazlasını sunmayı amaçlıyoruz.

Siz de CRM hizmeti almak ister misiniz?

İLETİŞİM
Banner shape 1 Banner shape 2 Banner shape 3 Banner shape 4

İletişim Bilgileri

Formu doldurun ve ekibimiz 24 saat içinde size geri dönecektir.

  • 12:00 - 23:59
  • iletisim@bufu.com.tr
  • Emek, Bişkek Cd. NO:75/A, 06490
    Çankaya/Ankara, Türkiye

İletişime Geçin

Nasıl yardımcı olabiliriz?