Hakkımızda

Banner shape 1 Banner shape 2 Banner shape 3 Banner shape 4

BUFU - Emlak CRM

Covid-19 sonrası hızlanan dijitalleşme, şüphesiz gayrimenkul sektörünü de değiştirdi. Konut aramaktan satın almaya kadar hemen hemen her şeyin çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleştiği modern emlak piyasası, küresel olarak yaşanan dönüşüm dalgasından ciddi anlamda etkilenmiş durumda. Emlak piyasasında bitmek tükenmek bilmeyen bir talep ve dolayısıyla bir yarış var. Danışmanların müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için girdiği rekabet sürecinde hızlı olmak ve en iyi çözümü sağlamak oldukça önemli. Her gün gelişen ve değişen teknolojinin imkanlarını daha iyi müşteri ve çalışan deneyimleri sunmak, iş riskini yönetmek ve maliyetleri kontrol etmek için sürdürülebilir bir iş modeli kurulmasında dijitalleşme sürecinde işletmelerin ihtiyacı olan birçok teknolojik gelişmeyi tek bir çatı altında topladık.

İLETİŞİM

icon

Misyonumuz

Hızla değişen dünya düzeninde işletmelerin bu sürece ayak uydurmasını ve uyum sağlamasını sağlayacak teknolojiyi anlaşılır, güvenli ve hızlı temin etmeyi amaçlıyoruz. Misyonumuzu oluşturan Darwin’in şu sözünü mottomuz kabul ederek yola çıktık. Ne en güçlü olan tür hayatta kalır, ne de en zeki olan... Değişime en çok adapte olabilendir, hayatta kalan!

icon

Vizyonumuz

Firmalar ekonomik hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile emeğin ve sermayenin daha verimli kullanılmasını sağlayarak, işletmelere katma değeri yüksek işler yaratmayı hedefliyoruz.

İletişim Bilgileri

Formu doldurun ve ekibimiz 24 saat içinde size geri dönecektir.

  • 12:00 - 23:59
  • iletisim@bufu.com.tr
  • Emek, Bişkek Cd. NO:75/A, 06490
    Çankaya/Ankara, Türkiye

İletişime Geçin

Nasıl yardımcı olabiliriz?